Раковина засмітилася, двері скриплять, а телевізор показує одні лише смуги. Для жінки, що не закінчила політехнічний, це справжнісінький міні-апокаліпсис. І добре, якщо в будинку проживає чоловік, у якого руки ростуть з правильного місця. А якщо немає?

Ліземо в інтернет і шукаємо людину з відповідною спеціальністю. Ні, не неголеного сантехніка з перегаром з сусіднього під’їзду. Вибираємо «чоловіка на годину», який не тільки з сантехнікою розбереться, але заодно вкрутить пару лампочок і повісить стельовий карниз… Головне – не помилитися. Але як зрозуміти, що майстер хороший? Виявляється, сьогодні у компаній, що пропонують побутові послуги, є цілий перелік вимог до такого роду фахівців.

1. Перед виїздом задає уточнюючі питання, просить надіслати фото поломки

Дівчатам буває непросто пояснити, що саме зламалося в пральній машині, визначити тип труб, які потрібно замінити. Щоб не довелося діяти за обставинами і докуповувати потрібні деталі, зручно зняти поломку на фото або відео і відправити майстру. Хороший сантехнік, наприклад, https://poslugy.ua/ru/lviv/majster-na-godynu/, вас і сам про це попросить. Або, принаймні, детально розпитає про проблему.

2. Приїжджає вчасно. Попереджає у разі запізнення і завжди передзвонює

Ніхто не любить чекати. Якщо майстер попередив, скільки часу займе робота, які можливі складнощі, і приїхав вчасно, зверніть на нього увагу. У майбутньому він допоможе заощадити вам час.

3. Охайно виглядає

Історії про майстрів, які приїжджають на замовлення зі свіжої стрижкою, в фірмовому комбінезоні і свіжої футболці, сьогодні передаються з вуст в уста. Віриться насилу? Навіть не сумнівайтеся. Акуратно виглядаючі майстри з набором професійних інструментів в міцній сумці – це вже реальність.

4. Виконує свою роботу якісно

Краще один раз зробити на совість, ніж потім переробляти, скаже вам будь-який професіонал. Це не тільки приємно (ви розумієте, за що платите гроші), але ще й допомагає заощадити. Варто один раз якісно встановити проводку, і про проблеми з електрикою можна буде забути як мінімум на п’ять років.

5. Прибирає за собою

Працювати в бахілах – новий тренд у майстрів. Лікарі, коли виїжджають на будинок, так роблять, чому б не брати з них приклад? Якщо ваше замовлення передбачає роботи з дрилем, приготуйте заздалегідь пилосос – будь-який поважаючий майстер попросить вас його принести, щоб не запорошити меблі і кімнату.

До речі…

Коли ви викликаєте майстра в компанії або в ЖЕКу, хто приїде – це завжди сюрприз. І залишається тільки сподіватися, щоб сюрприз був приємним. Сьогодні деякі сервіси пропонують клієнтам самому вибрати, кого пустити в будинок. Анкети «чоловіків на годину» містять не тільки перелік його умінь, а й фото, а також відгуки попередніх замовників.

Це цікаво!

За даними дослідження, жінки становлять лише 60% замовників. Причому це зовсім не обов’язково самотні жінки. До послуг «чоловіка на годину» вдаються і багато сімейних люди. Скажімо, якщо в родині чоловік цілими днями пропадає на роботі, йому просто ніколи з’їздити за новим змішувачем, щоб полагодити кран у ванній.

40% складають замовлення від чоловіків. І тут знову-таки проблема не в тому, що сильна половина людства розучилася працювати руками. Просто сучасні чоловіки навчилися цінувати свій час. Якщо ви достатньо заробляєте, навіщо витрачати сили на побутовий ремонт, коли можна викликати майстра і заплатити йому невелику суму за роботу?