Ремонтувати квартири – це, з одного боку, вкрай весело і цікаво. З іншого боку, процес досить важкий, вимагає від домовласника і хорошої теоретичної бази, і, що більш важливо, практичних умінь, набутих в процесі попередніх ремонтів. Ось так, «з нуля», провести якісний ремонт досить важко. І тому, можуть стати в нагоді послуги фахівців, що здійснюють проведення «ремонту під ключ».

Насправді, якогось конкретного визначення послузі «ремонт під ключ» так і не знайшли. І тому є вагома причина – кожен раз під «ремонтом під ключ» мають на увазі щось різне. В одних випадках, це розробка і реалізація підрядником власного дизайн-проекту, погодженого із замовником. В інших випадках, мова йде лише про проведення ремонту по кресленнях домовласника. Тобто, підрядник виступає в ролі виконавця, але нічого не ініціює. Якщо вас цікавить «ремонт під ключ», то ось: ссылка на сайт kvadratremont.ru.

У першому випадку, ми отримуємо досить відчутні переваги – від нас вимагають лише гроші. Усе. Тобто, нам не потрібно довго думати, куди і що підчепити, де і як пофарбувати. За нас ці питання вирішить підрядник. Більш того, саме підрядник і реалізує все те, про що ми з ним домовимося. Мінус у всього цього лише один – висока ціна. Але «за все хороше доводиться платити», так що нічого дивного.

Якщо ж ви ставите перед собою мету заощадити, то вам по дорозі з підрядниками, які виступають лише виконавцями. Тобто, ви їх, по суті, ведете за руку. А вони цими самими руками попутно все реалізують. Ви хочете арку? Що ж, поясніть докладно і доступно: яку арку, де саме, з якого матеріалу, і так далі. Для ініціативних домовласників подібного достатньо, щоб обзавестися квартирою, про яку тільки мріяти могли. Але чи всі ми так досконало знаємо ази дизайну? Мабуть, що ні.

Крім цього, в більшості випадків, «ремонт під ключ» включає в себе і розробку кошторису, і закупівлю будівельних матеріалів силами підрядника. Зрозуміло, що всі фінансові питання будуть підкріплені чеками, щоб гроші замовника були витрачені за прямим призначенням.

Як би там не було, послуга «ремонт під ключ» – це відмінний спосіб заощадити власні час, сили, і, звичайно ж, нерви. Саме з цієї причини, більшість домовласників закривають очі на подібного роду витрати. Адже вони обіцяють їм якісний підсумковий результат, на який, з одного боку, ніяких грошей не шкода.