Змінюється архітектура наших будинків, змінюються тенденції в дизайні інтер’єру, виходить на перший план необхідність світла і простору.

Балкон і тераса стає настільки ж важливими місцями, як вітальня, їдальня або великий зал. Їх зовнішній вигляд і функціональність в значній мірі залежать від вибору оптимальних дверей патіо, не менш важливе значення мають оздоблювальні матеріали і віконні конструкції. Нахил ковзання, підйомно-розсувні, складні двері – які вибрати? На це питання буде радий відповісти експерт в області вікон.

Більше світла і тепла

Будинки з панорамними вікнами забезпечують, в основному, більше світла і тепла в будинку. Що ви повинні знати до ухвалення рішення про їх виборі?

Якщо ми хочемо, щоб вікна сприяли обігріву приміщення, вони повинні поглинати сонячну енергію, і тому повинні бути розміщені на південній стіні. Тоді це не тільки дасть нам більше тепла і світла, але і дозволить нам менше платити за споживання електроенергії. Дуже важливим є якість матеріалів, з яких вони зроблені, і використання відповідного скління – всі ці показники повинні бути оптимальними, що звести до мінімуму втрати тепла, щоб не було протягів і інших проблем.

Великі вікна є безпечними

Їх чарівність полягає в величезних поверхнях стекол, вони прикрашають фасад шикарно. Але часто люди задаються питанням, чи можуть такі структури – розмірами 6000 мм завширшки і 2800 мм у висоту – бути безпечними для використання?

Параметри вироби з дерева з великими розмірами повинні забезпечити не тільки комфорт, але і безпеку у використанні, тому що в іншому випадку це призведе до того, що будуть з’являтися протяги, особливо в будівлях незахищених, схильних до сильного вітру. Безпека дверей на терасі визначається декількома факторами: в першу чергу, вона залежить від матеріалів, з яких двері і вікна виготовлені, а також від дизайну, системи ущільнення і фітингів. Щоб бути впевненим у якості матеріалів, в безпеки використання тих чи інших елементів і конструкцій, слід замовляти оздоблювальні матеріали та роботи тільки в перевірених компаніях.

Залежно від принципів дизайнера або ваших смаків ви можете встановити на терасу або балкон дерев’яні двері, дерево з алюмінієм, ПВХ або повністю алюмінієві. Їх конструкція заснована на профілях різної товщини зі стулкою і рамою. Важливий правильний вибір товщини профілів, тому що вони несуть відповідальність за статичні властивості, стійкість до вітру, термічну і акустичну ізоляцію. Наприклад, вироби з дерева мають раму шириною 78 мм і 92 мм зі спеціально відібраних матеріалів, забезпечуючи стабільну роботу всієї конструкції. Безпека використання таких вікон буде забезпечувати застосування відповідних монтажних систем.

Великі скляні вікна сьогодні є не просто данина моді. Це також є дуже привабливим рішенням для всіх тих, хто бажає мати контакт з природою, а також здатний оцінити унікальний стиль дизайну інтер’єру та поєднання сучасних технологій з функціональністю і елегантністю.