Нам подобається кухня, де панує білий колір. Та й, взагалі, багатьом подобається! Чому? Тому що вони елегантні й естетичні, такі кухні пов’язані з сучасністю і чистотою.

Білий підходить і там, де панують холодні тони, і там – де все оповито теплотою відтінків і стилів. Світлана кімната добре вписується як в класичні, так і в сучасні, більш «індустріальні» рішення.

Кольори мають ключове значення в створенні оптичних ілюзій. Білі меблі і стіни, особливо ті, що зроблені з блиском, надають інтер’єру відчуття простору – приміщення здається більш просторим і вільним.

Кухня в сучасному будинку і квартирі часто сполучена з вітальнею. Іноді це необхідність – коли обидва приміщення маленькі, а іноді – усвідомлений вибір. Обидва випадки, однак, вимагають відповідного розміру матеріалів і їх кольорів. Відкрита кухня повинна стати невід’ємною частиною вітальні. Створення такої області не повинно викликати серйозних проблем – ми повинні вибрати, в першу чергу «підкладку» під інтер’єр – матеріали для стін і підлоги, потім визначитися з меблевим гарнітуром і побутовою технікою.

Біла кухонні меблі для деяких людей створює враження нудною і нецікавою. Але ми можемо досить легко відродити і навіть надати їй індивідуальний характер. Просто досить між верхнім і нижнім кухонними шафами вставити «іншу», контрастну рядок, покриту склом – колаж, шпалери, картинки, графіки, які нам подобаються.

Варто пам’ятати, що білий інтер’єр завжди виглядає більш цілісно, ​​монолітно. Його легко доповнювати і «розбавляти» аксесуарами, а також підтримувати чистоту. Чорний, сірий, червоний, бірюзовий, насичений жовтий або помаранчевий – всі ці кольори є ідеальним доповненням до легкості білого «моноліту».

Афілійовані з матеріалом, проте, вони вимагають твердої поверхні матеріалу. Застосування стільниць і кухонних мийок, що утворюють єдину безшовну поверхню, є дуже ефективним рішенням.

Красиво прикрашений стіл є одним з найважливіших факторів, що визначають успішне довершення інтер’єру кухні. Красивий посуд, елегантні столові прилади, свіжі квіти у вазах, елегантні скатертини та серветки – все це збагачує розташування кухонного столу на сімейних святах і прийомах гостей.